Čertova krabička

vyřizování cestovních pasů OstravaDomů

Podobné téma:
Vesnička soužití Ostrava
vyřizování cestovních pasů Ost..
jak začít běhat na běžícím pásu
skateboard parky Ostrava
studny Fasco Ostrava Radvanice
bytů k pronájmu bez rk Ostrava
dražby domu ostrava ostrava-mě..
vydání občanského průkazu ostr..
Kvarteto Ostrava
krajková zástěrka do pasu pro ..
žádost o vydání cestovního pas..
parkování na letišti leoše jan..
koncert v katedrále božského s..
vydání cestovního pasu praha
asus servis ostrava
prodloužení bezpečnostního pás..
cinema city ostrava futurum pr..
Plastika prsou Ostrava
městský úřad ostrava zábřeh
potřebné doklady k vydání nové..
Externí:
Lowellpro Ostrava Martinov Tra..
Revize hasicích přístrojů Ostr..
svařovací technika ostrava pří..
Majáles Ostrava
výkup nefunkčních notebooků os..
džbán Ostrava
kuchařské kurzy ostrava
ateko ostrava mariánské hory p..
zážitkové dárky ostrava
restaurace u Formana Ostrava

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
kyblík ná míchané nápoje
yutoob písničky kabát alba
Vlkovo bloguje

Pro inspiraci:
modeláž nehtů Fotogalerie
Nedostatek vápníku
snowboardové dětské boty Burton
management
kulajda ot polrajcha
strašidla nejstrašnější alfred hitchcock
démoni minulosti
soňa toucová
vodafone samoobsluha v češtině
psaní dopisů ve wordu nápověda
oprava chromu parabola alhambra
svazky StB Nahlížení
felicia dolévání brzdovky
Loreal gel na vlasy
tukas auto steiger černokostelecká pra..
bruska na řetěz motorové pily
stravování na hradu radyně plzeň
parkur tary tepláky
Daňový bonus na dítě kalkulačka

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Děti musí mít vlastní pas. Na úřadech už to houstne - Aktuálně...
Zápisy dětí v cestovních dokladech rodičů jsou platné pouze do 26. června tohoto rokuZápisy dětí v cestovních dokladech rodičů jsou platné pouze do 26. června tohoto roku
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/regiony/olomoucky/deti-mus ..

Kvůli pasům budou přerovští úředníci v práci déle …
Úřady velkých měst Olomouckého kraje se připravují na problémy při vydávání pasů. Před prázdninami si je bude vyřizovat stále více lidí, neboť kvůli změně zákona musí mít pasy i malé děti.Úřady velkých měst Olomouckého kraje se připravují na problémy při vydávání pasů. Před prázdninami si je bude vyřizovat stále více lidí, neboť kvůli změně zákona musí mít pasy i malé děti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

olomouc.idnes.cz/radnice-kvuli-pasum-prodlouz ..

329/1999 Sb. Zákon o cestovních dokladech
Zákon č. 329/1999 Sb. - Zákon o cestovních dokladech a o změně zákona č. 283/1991 Sb., o Policii České republiky, ve znění pozdějších předpisů, (zákon o cestovních dokladech)Zákon č. 329/1999 Sb. - Zákon o cestovních dokladech a o změně zákona č. 283/1991 Sb., o Policii České republiky, ve znění pozdějších předpisů, (zákon o cestovních dokladech)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zakonyprolidi.cz/cs/1999-329

Pro občanky a pasy každý pracovní den - Naše Ostrava
„Podle hodnocení ministerstva vnitra patří v rámci České republiky Ostrava mezi nejlepší města ve využití zařízení pro přijímání žádostí o vystavení občanských průkazů a cestovních pasů."„Podle hodnocení ministerstva vnitra patří v rámci České republiky Ostrava mezi nejlepší města ve využití zařízení pro přijímání žádostí o vystavení občanských průkazů a cestovních pasů."
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

naseostrava.cz/zpravy-29/pro-obcanky-a-pasy-k ..

Před dovolenou je vhodné zkontrolovat si platnost …
Několik příštích dní nebude možné na karvinském magistrátu vyřizovat pasy s biometrickými údaji. Vydávání nových cestovních pasů je přerušeno kvůli odpojení pasového oddělení od celostátního systému.Několik příštích dní nebude možné na karvinském magistrátu vyřizovat pasy s biometrickými údaji. Vydávání nových cestovních pasů je přerušeno kvůli odpojení pasového oddělení od celostátního systému.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/vase-zpravy/moravskoslezsky-kraj/f ..

Potřebuje dítě pas na Slovensko? - Diskuse - eMimino.cz
Potřebuje dítě pas na Slovensko? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Potřebuje dítě pas na Slovensko? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/potrebuje-dite-pas-na-slov ..

Cestovní doklady | Brenna
Zjistit těsně před odletem na dovolenou, že nemáme platný pas ani občanku, je scénář podobný noční můře. Doklady si proto včas zkontrolujte – na cesty do EU vám postačí občanský průkaz, mimo EU budete potřebovat cestovní pas.Zjistit těsně před odletem na dovolenou, že nemáme platný pas ani občanku, je scénář podobný noční můře. Doklady si proto včas zkontrolujte – na cesty do EU vám postačí občanský průkaz, mimo EU budete potřebovat cestovní pas.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brenna.cz/cestovni-kancelar-brenna/cestovni-d ..

Nové pasy jsou dražší, musejí je mít navíc i batolata …
Ostrava - Blíží se doba dovolených a většina lidí se teď snaží rychle si vyřídit nový cestovní pas. Na úřadech se tak začínají tvořit stále větší fronty…Ostrava - Blíží se doba dovolených a většina lidí se teď snaží rychle si vyřídit nový cestovní pas. Na úřadech se tak začínají tvořit stále větší fronty…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/z_domova/nove_pasy20070530.html

Chcete nový pas? Ukažte prsty - Moravskoslezský deník
Ostrava - Jako při výslechu v americké detektivce si mohou připadat lidé, kteří si od 1. dubna přijdou vyřídit nový cestovní doklad. Ve speciální kabince…Ostrava - Jako při výslechu v americké detektivce si mohou připadat lidé, kteří si od 1. dubna přijdou vyřídit nový cestovní doklad. Ve speciální kabince…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/200904 ..

Cestování dětí | TINA Travel cestovní agentura Ostrava
Cestovní doklady jsou hotové do 30 dnů O vyřízení cestovního pasu nebo občanského průkazu pro dítě do 15 let žádá zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič, kterému stačí s dítětem zajít na nejbližší obecní úřad obce s rozšířenou působností.Cestovní doklady jsou hotové do 30 dnů O vyřízení cestovního pasu nebo občanského průkazu pro dítě do 15 let žádá zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič, kterému stačí s dítětem zajít na nejbližší obecní úřad obce s rozšířenou působností.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tinatravel.cz/stranky/115:cestovani-deti.html


Do zahraničí raději s pasem | Finance.cz
Cestovní pasy se vydávají v územní platností do všech států světa. Pas se strojově čitelnou zónou se vydává ve lhůtě 30 dnů. Platí deset let, u dětí do 15 let pět let. Pokud občan žádá o vydání cestovního pasu ve lhůtě kratší než 30 dnů ...Cestovní pasy se vydávají v územní platností do všech států světa. Pas se strojově čitelnou zónou se vydává ve lhůtě 30 dnů. Platí deset let, u dětí do 15 let pět let. Pokud občan žádá o vydání cestovního pasu ve lhůtě kratší než 30 dnů ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

finance.cz/zpravy/finance/69624-do-zahranici- ..

MFK Vítkovice U15 - PASY
07.09.2011 - V Případě Účasti NA Zahraničních Turnajích ČI Přátelských Zápasech Informace PRO Vyřizování PASŮ PRO DĚTI DO 15 LET Zapisování dětí ...07.09.2011 - V Případě Účasti NA Zahraničních Turnajích ČI Přátelských Zápasech Informace PRO Vyřizování PASŮ PRO DĚTI DO 15 LET Zapisování dětí ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fcvitkovice2000.banda.cz/clanek/78378/pasy

OstravaBlog.cz | Zprávy - Občanský průkaz nebo pas půjde …
Regionální internetové noviny se zprávami a komentáři o dění v ostravské kultuře, sportu i v městě samotném.Regionální internetové noviny se zprávami a komentáři o dění v ostravské kultuře, sportu i v městě samotném.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostravablog.cz/zpravy/obcansky-prukaz-nebo-pa ..

Ostrava
Od začátku ledna letošního roku převzalo oddělení evidence obyvatel a občanských průkazů a oddělení cestovních dokladů odboru vnitřních věcí Magistrátu města Ostravy na Gorkého ul.Od začátku ledna letošního roku převzalo oddělení evidence obyvatel a občanských průkazů a oddělení cestovních dokladů odboru vnitřních věcí Magistrátu města Ostravy na Gorkého ul.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/pro-obcanky-a- ..

Cestovní pas 2018 – rychlopas do týdne, lhůty, cena, pro …
Cestovní pas je jednou z prvních věcí co si dám do batohu před každou cestou. Zažádat si o cestovní pas je dobrovolné a pro osoby ...Cestovní pas je jednou z prvních věcí co si dám do batohu před každou cestou. Zažádat si o cestovní pas je dobrovolné a pro osoby ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

planetacestovani.cz/cestovni-pas

Vyřizování pasů? Někde hlásí plno - Opavský a hlučínský …
Na některých úřadech mohou lidé využít on-line rezervace, v Opavě obslouží až šest stovek klientů denně.Na některých úřadech mohou lidé využít on-line rezervace, v Opavě obslouží až šest stovek klientů denně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

opavsky.denik.cz/zpravy_region/pasy31052017.html

Vyřizování pasů? Někde hlásí plno - Bruntálský a krnovský deník
K rychlejšímu vyřizování žádostí občanů na pracovišti občanských průkazů a cestovních dokladů Městského úřadu v Krnově přispěla řada změn.K rychlejšímu vyřizování žádostí občanů na pracovišti občanských průkazů a cestovních dokladů Městského úřadu v Krnově přispěla řada změn.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bruntalsky.denik.cz/zpravy_region/pasy3105201 ..

Informace k vyřizování matričních dokladů a vydávání nových...
Důležité: Na základě zákona o cestovních dokladech nelze zasílat vydané cestovní pasy ČR v poštovním styku (ani kurýrními službami)- žadatel (zákonný zástupce občana mladšího 15 let) je povinen se osobně dostavit k převzetí cestovního pasu...Důležité: Na základě zákona o cestovních dokladech nelze zasílat vydané cestovní pasy ČR v poštovním styku (ani kurýrními službami)- žadatel (zákonný zástupce občana mladšího 15 let) je povinen se osobně dostavit k převzetí cestovního pasu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mzv.cz/havana/cz/viza_a_konzularni_informace/ ..

Zapisování dětí do cestovních dokladů rodičů brzy skončí …
Pro děti mladší 15 let se od 1. ledna 2012 k pasu začnou vydávat elektronické občanské průkazy. Ty budou stačit k cestám do států Evropské Unie. Důležitá je aktuální fotografie. Poplatek za vydání je 50 korun.Pro děti mladší 15 let se od 1. ledna 2012 k pasu začnou vydávat elektronické občanské průkazy. Ty budou stačit k cestám do států Evropské Unie. Důležitá je aktuální fotografie. Poplatek za vydání je 50 korun.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/zena/deti/219170-zapisovani-deti-d ..

Obal na cestovní pas Happy Flight | Dárkyla.cz
Ochraňte svůj pas, aby vám vydržel co nejdéle jako nový a stále funkční. Pas se neustálým používáním opotřebovává, oblékněte ho do krásného obalu. Na pas negativně působí velké teplotní rozdíly i třeba změna vlhkosti, pokud cestujete do ...Ochraňte svůj pas, aby vám vydržel co nejdéle jako nový a stále funkční. Pas se neustálým používáním opotřebovává, oblékněte ho do krásného obalu. Na pas negativně působí velké teplotní rozdíly i třeba změna vlhkosti, pokud cestujete do ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

darkyla.cz/obal-na-cestovni-pas-happy-flight

Vyřizování pasů je na čas zastaveno | Stonava | Zprávy | Polar...
Vydávání nových cestovních pasů je přerušeno kvůli odpojení pasového oddělení od celostátního systému.Vydávání nových cestovních pasů je přerušeno kvůli odpojení pasového oddělení od celostátního systému.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

polar.cz/karvinsko/stonava/724-vyrizovani-pas ..

Rychlejší úřad: při vyřizování pasů se lidé můžou objednat na...
Vyškov – Několik desítek minut dlouhé čekání na nový pas. Fronty lidí, které zažil vyškovský úřad před létem, mají být částečně minulostí. Radnice totiž…Vyškov – Několik desítek minut dlouhé čekání na nový pas. Fronty lidí, které zažil vyškovský úřad před létem, mají být částečně minulostí. Radnice totiž…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/jihomoravsky-kraj/rychlejsi-urad-pri ..

Upozornění pro občany – vyřizování občanských průkazů a pasů...
Upozornění pro občany – vyřizování občanských průkazů a pasů - Dne 11. listopadu byly Senátem Parlamentu České republiky schváleny poslanecké návrhy novel zákonů o občanských průkazech a cestovních… Upozornění pro občany – vyřizování občanských průkazů a pasů - Dne 11. listopadu byly Senátem Parlamentu České republiky schváleny poslanecké návrhy novel zákonů o občanských průkazech a cestovních…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sumperk.info/zpravodajstvi/aktuality/upozorne ..

Kvůli pasům budou přerovští úředníci v práci déle, šumperští i...
Úřady velkých měst Olomouckého kraje se připravují na problémy při vydávání pasů. Před prázdninami si je bude vyřizovat stále více lidí, neboť kvůli změně zákona musí mít pasy i malé děti.Úřady velkých měst Olomouckého kraje se připravují na problémy při vydávání pasů. Před prázdninami si je bude vyřizovat stále více lidí, neboť kvůli změně zákona musí mít pasy i malé děti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/olomouc/zpravy/radnice-kvuli-pasum-p ..

Zapisování dětí do cestovních dokladů rodičů brzy skončí...
Děti mladší deseti let lze ještě dnes zapsat do cestovního dokladu rodičů, tato možnost ale skončí v červenci příštího roku. Zapsané děti budou moci takto vycestovat do zahraničí až do roku 2012.Děti mladší deseti let lze ještě dnes zapsat do cestovního dokladu rodičů, tato možnost ale skončí v červenci příštího roku. Zapsané děti budou moci takto vycestovat do zahraničí až do roku 2012.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/zena/deti/clanek/zapisovani-deti-d ..

Vydání cestovního pasu, provádění změn a zápisů dětí do 10 let...
Vydání cestovního pasu, provádění změn a zápisů dětí do 10 let do cestovních pasů rodičů 1. Označení - pojmenování - životní situace Vydání cestovního pasu 2. Základní informace k životní situaci CestovnímVydání cestovního pasu, provádění změn a zápisů dětí do 10 let do cestovních pasů rodičů 1. Označení - pojmenování - životní situace Vydání cestovního pasu 2. Základní informace k životní situaci Cestovním
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/17419865-Vydani-cestovniho-pasu- ..

Události v regionech plus (Brno) — iVysílání — Česká televize
Události v regionech plus (Brno), Komentované regionální zpravodajstvíUdálosti v regionech plus (Brno), Komentované regionální zpravodajství
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/10324452510-udalos ..

Správní odbory Moravskoslezský kraj jen prodejna • Firmy.cz
Na Firmy.cz najdete 78 firem v kategorii Správní odbory v Moravskoslezském kraji a okolí jen prodejna. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Magistrát města Havířov - Odbor vnitřních věcí, MÚ Budišov nad Budišovkou - Finanční a správní...Na Firmy.cz najdete 78 firem v kategorii Správní odbory v Moravskoslezském kraji a okolí jen prodejna. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Magistrát města Havířov - Odbor vnitřních věcí, MÚ Budišov nad Budišovkou - Finanční a správní...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/Instituce-a-urady/Samosprava/Magistr ..

Cestovní pas - základní informace | NICM
Zapisování titulů a dětí do cestovních dokladů rodičů je zrušeno. Děti mohou cestovat jen s vlastním cestovním doklademZapisování titulů a dětí do cestovních dokladů rodičů je zrušeno. Děti mohou cestovat jen s vlastním cestovním dokladem
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nicm.cz/cestovni-pas-zakladni-informace

O vyřízení cestovního pasu už nemusíte žádat jen v místě...
Od ledna letošního roku začaly platit novinky ve vydávání občanských průkazů a cestovních pasů. O občanku již dnes můžete zažádat u kteréhokoli úřadu obce…Od ledna letošního roku začaly platit novinky ve vydávání občanských průkazů a cestovních pasů. O občanku již dnes můžete zažádat u kteréhokoli úřadu obce…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

opavsky.denik.cz/zpravy_region/cestovni-pasy1 ..

Počet záznamů:30

vyřizování cestovních pasů Ostrava
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0035:58:44