Čertova krabička

jméno VladislavaDomů

Podobné téma:
jméno Vladislava
Ochranná známka ná jméno
jméno Ela
jméno lída
běžet přidavné jméno slovesné
Externí:
jméno bratra praotce čecha
Vkladní knížky na jméno
jméno kostelů v bohosudově
co znamená jméno ladislava
jméno pro chlapecka seznam
zjistit jméno telefonního čísla
Vyjmenovaná slova
jméno horymír
Vyjmenovaná slova l
Zájmeno sam

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Kyjevský dort recept
Solaříková Patricie Nahá
kyblík ná míchané nápoje

Pro inspiraci:
Ekologická stabilita
Bádensko Württembersko
travel bible
celebrity forum
Getac
bůčková vánočka
bolesti zad
ttl- centre
strýček fido
panty s pružinou dvoustranné
ruský držitel nobelovy ceny za literat..
vodička svaz bojovníků za svobodu
divadlo u bolka brno program 2018
videotelefon
recepty - ševcovský mls
Skrz slevy
zlatá truhlice českých pohádek
nejlepší jablková buchta strouhaná
vstupenky na fed cup 2019 ostrava poruba
propustky k lékaři formulář ke stažení

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Vladislav | porodnice.cz
Svátek má Vladislav. Dnes najdeme v kalendáři velice slavné jméno - Vladislav a Vladislava. Je slovanského původu, lze je vyložit jako "slavný vládou" a celá řada Vladislavů taková skutečně byla.Svátek má Vladislav. Dnes najdeme v kalendáři velice slavné jméno - Vladislav a Vladislava. Je slovanského původu, lze je vyložit jako "slavný vládou" a celá řada Vladislavů taková skutečně byla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

porodnice.cz/kalendar-jmen/vladislav

Vladislav – Wikipedie
Vladislav je mužské jméno slovanského původu. Vykládá se jako slavný vládou, slavící vládu. Podle českého kalendáře má svátek 18. ledna. Jeho ženskou variantou je Vladislava.Vladislav je mužské jméno slovanského původu. Vykládá se jako slavný vládou, slavící vládu. Podle českého kalendáře má svátek 18. ledna. Jeho ženskou variantou je Vladislava.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Vladislav

Jméno Vladislav a jeho význam | Svátky Centrum.cz
Ženským protějškem jména Vladislav je Vladislava. Jméno se vyskytuje také ve variantě Ladislav. Domácky nabývá jméno Vladislav mnoha podob, například Vláďa, Láďa, Vlado, Vladko, Vlaďko, Vladíček, Vladínek, Ladínek, Sláva, Slávek aj.Ženským protějškem jména Vladislav je Vladislava. Jméno se vyskytuje také ve variantě Ladislav. Domácky nabývá jméno Vladislav mnoha podob, například Vláďa, Láďa, Vlado, Vladko, Vlaďko, Vladíček, Vladínek, Ladínek, Sláva, Slávek aj.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svatky.centrum.cz/svatky/jmenne-svatky/vladis ..

Vladislav
Těhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárkyTěhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/jsem-tehotna/vladislav

Jméno Vladislav po dědečkovi? - Diskuse - eMimino.cz
Jméno Vladislav po dědečkovi? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Jméno Vladislav po dědečkovi? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/jmeno-vladislav-218054

Význam jména Vladislava
Zde naleznete informace o významu a původu svého jména Je vaše jméno Vladislava? Prosím odpovězte 5 otázek o vášem jméně pro vylepšení tohoto profilu.Zde naleznete informace o významu a původu svého jména Je vaše jméno Vladislava? Prosím odpovězte 5 otázek o vášem jméně pro vylepšení tohoto profilu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vyznamy-jmen.com/n/Vladislava

Vladislav. České jméno
Vladislav. Stříbrný pamětní medailon se jménem Vladislav. Originální dárek k svátku.Vladislav. Stříbrný pamětní medailon se jménem Vladislav. Originální dárek k svátku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zlate-mince.cz/Vladislav_Ag_mala.htm

Význam a původ jména Vladislava | Rodina.cz
Význam: slavná vládou; slavící vládu; Domácké podoby: Vlaďka, Vladěnka, Vladuška, Slávka; Původ: slovanský; Používá se: běžně užíváno; Mužská podoba: Vladislav; Svátek: 18.1.Význam: slavná vládou; slavící vládu; Domácké podoby: Vlaďka, Vladěnka, Vladuška, Slávka; Původ: slovanský; Používá se: běžně užíváno; Mužská podoba: Vladislav; Svátek: 18.1.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/jmeno.asp?jmeno=Vladislava

Skloňování jména „Vladislav“
Skloňování on-line zdarma celých frází - podstatných i přídavných jmen.Skloňování on-line zdarma celých frází - podstatných i přídavných jmen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sklonuj.cz/jmeno/Vladislav

Vladislava
Jméno Vladislava, význam jména Vladislava a další zajímavosti o tomto jméně, jméno používá v České republice 4939 žen.Jméno Vladislava, význam jména Vladislava a další zajímavosti o tomto jméně, jméno používá v České republice 4939 žen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmena.averz.cz/vladislava


Křestní jméno Vladislava
Našemimi.cz křestní jména - abecední přehled křestních jmen používaných v Česku. Součástí přehledu jsou i rozsáhlé doplňující informační texty obsahující popis významu jmen, původu a další zajímavé charakteristiky.Našemimi.cz křestní jména - abecední přehled křestních jmen používaných v Česku. Součástí přehledu jsou i rozsáhlé doplňující informační texty obsahující popis významu jmen, původu a další zajímavé charakteristiky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nasemimi.cz/jmena/jmeno-vladislava.html

Jméno Vladislava - Babyweb.cz
Formulář dostanete většinou již v těhotenské poradně. Do formuláře vyplníte vámi zvolené jméno dítěte. Formulář musí být podepsán oběma...Formulář dostanete většinou již v těhotenské poradně. Do formuláře vyplníte vámi zvolené jméno dítěte. Formulář musí být podepsán oběma...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyweb.cz/vladislava-6182

Vladislava Novotna – Jméno v rejstřících
Statistické údaje o jméně Vladislava Novotna ve veřejných rejstřících. Je jméno Vladislava Novotna zapsáno v obchodním nebo živnostenském rejstříku?Statistické údaje o jméně Vladislava Novotna ve veřejných rejstřících. Je jméno Vladislava Novotna zapsáno v obchodním nebo živnostenském rejstříku?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rejstrik-firem.kurzy.cz/jmena/1010658

Vernisáž výstavy obrazů Novohradská krajina Vladislava …
Jméno Vladislava Karby, "malíře Novohradska", je dodnes v povědomí obyvatel Nových Hradů. A nejen jeho jméno, ale i obrazy, které visí naJméno Vladislava Karby, "malíře Novohradska", je dodnes v povědomí obyvatel Nových Hradů. A nejen jeho jméno, ale i obrazy, které visí na
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kicnovehrady.cz/kultura/1141-vernisaz-vystavy ..

- Vladislav - Gratulado - dárky, ecards, pohlednice …
Mužské křestní jméno Vladislav je původem slovanské, s významem "slavný vládou", "slavný vládce" nebo "oslavující vládu". Toto jméno se tedy velmi často tradovalo v panovnických nebo šlechtických rodech.Mužské křestní jméno Vladislav je původem slovanské, s významem "slavný vládou", "slavný vládce" nebo "oslavující vládu". Toto jméno se tedy velmi často tradovalo v panovnických nebo šlechtických rodech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gratulado.cz/name/d/vladislav

Vladislav - jméno a jeho význam - CZinfo.org
Význam a původ jména Vladislav, jmeniny, oslava svátku, skloňování, domácí podoby jména, jméno v cizích jazycích a další informace.Význam a původ jména Vladislav, jmeniny, oslava svátku, skloňování, domácí podoby jména, jméno v cizích jazycích a další informace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czinfo.org/spolecnost/jmeno/vladislav

Vladislava - svátek a význam křestního jména - Vestirna …
Vladislava - svátek a význam křestního jména. Databáze českých křestních jmen a informace o jejich původech a významech. Vladislava - svátek a význam křestního jména. Databáze českých křestních jmen a informace o jejich původech a významech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vestirna.com/jmena/vladislava-svatek.php

Počet záznamů:17

jméno Vladislava
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0017:16:29