Čertova krabička

funkce rostoucíDomů

Podobné téma:
funkce rostoucí
rychle rostouci neopadavy zele..
Externí:
poptávková funkce manažerská e..
zvýšená funkce štítné žlázy př..
funkce síťí výhody a nevýhody
Stromy rostoucí na Sibiři
aktivity dětí ve volném čase f..
rychle rostoucí rostliny na ži..
pohlavní ústrojí muže - funkce
rychle rostoucí živý plot
funkce výchovy ve volném čase
funkce manager sociologie

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
kyblík ná míchané nápoje
Solaříková Patricie Nahá
Nutribullet závady

Pro inspiraci:
zhodnocení úspor Česká spořitelna
Časté říhání
hrncire statek byty
zdenka blechová přednaška
Plastikové modelářství
Mahenův památník Brno Stránice Mahenova
odpojovač autobaterií
starověkých civilizací
leroy merlin český těšín otevírací doba
hračkařstvi karlovy vary
signalni pistole vz 44 prodej
první člověk na severním pólu
výtažek z avokáda
vojenské opravárny nový jičín
prodám dětskou cestovní postýlku
silikonový tvarovací váleček na omítku
Geek Chytřejší nakupování
Vruty do dřeva
venkovní kulaté stropní světlo se senz..
provozní a sanitační řád vzor

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Rostoucí židle (vybírejte z nejzajímavějších modelů)
Vyberte si z naší široké nabídky rostoucí židli pro své malé školáky a nebudete se muset bát, že dítě z židle vyroste. Najděte pro své ratolesti praktické rostoucí sezení za skvělou cenu a máte na pár let vystaráno.Vyberte si z naší široké nabídky rostoucí židli pro své malé školáky a nebudete se muset bát, že dítě z židle vyroste. Najděte pro své ratolesti praktické rostoucí sezení za skvělou cenu a máte na pár let vystaráno.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

drevostavitel.cz/prehled-zidli/rostouci-zidle

Lokální extrémy funkce - maximum, minimum, monotonnost …
Lokální extrémy a monotonnost funkce.Lokální extrémy a monotonnost funkce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aristoteles.cz/matematika/funkce/vysetrovani/ ..

Vlastnosti funkce - monotonie – Khanova škola
V tomto videu si rozebereme funkci. Určíme, na kterých intervalech má kladné funkční hodnoty a na kterých záporné. Zároveň určíme, na kterých intervalech je klesající a na kterých rostoucí.V tomto videu si rozebereme funkci. Určíme, na kterých intervalech má kladné funkční hodnoty a na kterých záporné. Zároveň určíme, na kterých intervalech je klesající a na kterých rostoucí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

khanovaskola.cz/video/54/410/3233-vlastnosti- ..

Monotónní funkce – Wikipedie
Monotonie je vlastnost, označující, zda je funkce v bodě či na daném intervalu monotónní, tzn. zda je konstantní, rostoucí, klesající, příp. nerostoucí, či neklesající.Monotonie je vlastnost, označující, zda je funkce v bodě či na daném intervalu monotónní, tzn. zda je konstantní, rostoucí, klesající, příp. nerostoucí, či neklesající.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Monot%C3%B3nn%C3%AD_funkce

Funkce
Máme-li funkci, která není ani rostoucí, ani klesající na svém definičním oboru, můžeme tento definiční obor omezit a tato nová funkce už může být klesající.Máme-li funkci, která není ani rostoucí, ani klesající na svém definičním oboru, můžeme tento definiční obor omezit a tato nová funkce už může být klesající.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

karlin.mff.cuni.cz/~portal/funkce/?page=rokl

Průběh funkce: monotonnost — Matematika.cz
Čeho si teď můžeme všimnout – pokud je funkce v daném bodě klesající, pak klesá i tečna v tomto bodě (přesněji klesá funkce, která by danou tečnu popisovala). To je vidět u tečny b.Čeho si teď můžeme všimnout – pokud je funkce v daném bodě klesající, pak klesá i tečna v tomto bodě (přesněji klesá funkce, která by danou tečnu popisovala). To je vidět u tečny b.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

matematika.cz/monotonnost-funkce

Funkce - matematika, online sešity
Lineární funkcí nazveme každou funkci, která je dána předpisem y = ax + b Směrnice přímky – a, průsečík grafu funkce s osou y – b Je-li a = 0, tak je y = b, vznikne konstantní funkce Je-li b = 0, tak je y = ax, vznikne přímá úměrnost...Lineární funkcí nazveme každou funkci, která je dána předpisem y = ax + b Směrnice přímky – a, průsečík grafu funkce s osou y – b Je-li a = 0, tak je y = b, vznikne konstantní funkce Je-li b = 0, tak je y = ax, vznikne přímá úměrnost...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sesity.net/matematika/funkce.php

Matematika pro každého
Matematika pro každého je komplexní matematický portál zaměřený hlavně na učivo středních a základních škol.Matematika pro každého je komplexní matematický portál zaměřený hlavně na učivo středních a základních škol.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maths.cz/clanky/125-vlastnosti-funkci

Průběh funkce – vyřešené příklady
Průběh funkce – vyřešené příklady pro střední a vysoké školy, cvičení, příprava na přijímací zkoušky na vysokou školuPrůběh funkce – vyřešené příklady pro střední a vysoké školy, cvičení, příprava na přijímací zkoušky na vysokou školu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

priklady.eu/cs/matematika/derivace/prubeh-fun ..

Vlastnosti funkce — Matematika.cz
Nejlépe jde tato vlastnost vyčíst z grafu, jestliže máte pocit, že graf klesá, jedná se o funkci klesající, roste-li funkce, je to funkce rostoucí.Nejlépe jde tato vlastnost vyčíst z grafu, jestliže máte pocit, že graf klesá, jedná se o funkci klesající, roste-li funkce, je to funkce rostoucí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

matematika.cz/funkce


Lokální extrémy, monotonie (funkce rostoucí, klesající)
Kurz: Vyšetřování průběhu funkceKurz: Vyšetřování průběhu funkce
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

learntube.cz/?page=video&a=16&b=1&c=21

Lineární funkce - Studuju.cz
Grafem lineární funkce je přímka. Předpis linární funkce je . Pomocí koeficientů a můžeme ovlivnit vzhled grafu lineární funkce, jestli bude funkce rostoucí, nebo klesající a kde graf protne osu .Grafem lineární funkce je přímka. Předpis linární funkce je . Pomocí koeficientů a můžeme ovlivnit vzhled grafu lineární funkce, jestli bude funkce rostoucí, nebo klesající a kde graf protne osu .
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

studuju.cz/latka-824

2113_Rostouci_a_klesajici_funkce_I
Pavel má řidičák na osobní auto. b) Funkce je rostoucí (klesající).Pavel má řidičák na osobní auto. b) Funkce je rostoucí (klesající).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucebnice.krynicky.cz/Matematika/02_Funkce_a_r ..

Funkce rostoucí, klesající, konstantní : Školáci.com – pro...
Výklad a procvičení funkce rostoucí, klesající, konstantní. Očekávaný výstup: vyjádří funkční vztah tabulkou, rovnicí, grafemVýklad a procvičení funkce rostoucí, klesající, konstantní. Očekávaný výstup: vyjádří funkční vztah tabulkou, rovnicí, grafem
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaci.com/funkce-rostouci-klesajici-konstan ..

Vlastnosti funkce
Konstatní funkce se definuje zcela jednoduše: x1 ? x2  f(x1) = f(x2­). Funkce neklesající a neroustoucí se definují podobně jako klesající a rostoucí – funkce je neklesající, pokud je na daném intervalu rostoucí anebo konstatní, což dává ...Konstatní funkce se definuje zcela jednoduše: x1 ? x2 f(x1) = f(x2­). Funkce neklesající a neroustoucí se definují podobně jako klesající a rostoucí – funkce je neklesající, pokud je na daném intervalu rostoucí anebo konstatní, což dává ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

m3a.zacit.cz/funkce/vlastnosti-funkce.html

Exponenciální rostoucí funkce – Khanova škola
Funkce  f je rostoucí , právě když pro každé dvě hodnoty x 1 , x 2 jejího definičního oboru platí:Funkce f je rostoucí , právě když pro každé dvě hodnoty x 1 , x 2 jejího definičního oboru platí:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

khanovaskola.cz/video/54/411/480-exponencialn ..

Matematické Fórum / Funkce - rostoucí, klesající na intervalu
Je to funkce proměnné s parametrem . Když mluvíme o růstu nebo klesání funkce na intervalu, máme na mysli interval, odkud je proměnná , ale tady nás zajímá interval, odkud má být parametr , a to není interval, o kterém by se dalo říci, že...Je to funkce proměnné s parametrem . Když mluvíme o růstu nebo klesání funkce na intervalu, máme na mysli interval, odkud je proměnná , ale tady nás zajímá interval, odkud má být parametr , a to není interval, o kterém by se dalo říci, že...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

forum.matematika.cz/viewtopic.php?pid=577600

Dětské rostoucí stoly Moll - Dětský nábytek Moll
Seznam překladů: rostoucí. Slovník anglický, němčina, dánský, španělský, francouzský, norština, ruský, slovenské, polskýSeznam překladů: rostoucí. Slovník anglický, němčina, dánský, španělský, francouzský, norština, ruský, slovenské, polský
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rostoucistolymoll.cz

funkce_teorie
Funkce  Pojem funkce  Funkce popisuje závislost jedné veličiny (obvykle se označuje y) na druhé veličině (obvykle x).  x … nezávisle proměnná  y … závisle proměnná (funkční hodnota, hodnota funkce)  Pro určení funkce je nutné zadat  1.Funkce Pojem funkce Funkce popisuje závislost jedné veličiny (obvykle se označuje y) na druhé veličině (obvykle x). x … nezávisle proměnná y … závisle proměnná (funkční hodnota, hodnota funkce) Pro určení funkce je nutné zadat 1.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

szat.cz/sm/files/funkce_teorie.pdf

Rostoucí funkce – GeoGebra
Pohybovat můžete se zeleným a červeným bodem.Pohybovat můžete se zeleným a červeným bodem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

geogebra.org/m/tBWkJgcM

Gymnázia interaktivně
Na úvodní stránce jsou definovány pojmy funkce rostoucí a funkce klesající. Úlohy na dalších stranách by měly žáky vést k zamyšlení nad těmito definicemi a jejich pochopení.Na úvodní stránce jsou definovány pojmy funkce rostoucí a funkce klesající. Úlohy na dalších stranách by měly žáky vést k zamyšlení nad těmito definicemi a jejich pochopení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gymnaziainteraktivne.cz/predmety/matematika/1 ..

Rostoucí a klesající funkce | Odpovědi.cz
Jak poznám rostoucí a klesající funkci? Detail otázky na Odpovědi.cz.Jak poznám rostoucí a klesající funkci? Detail otázky na Odpovědi.cz.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odpovedi.cz/otazky/rostouci-a-klesajici-funkce

Rostouci zidle - Cochces.cz
Nakupujte Rostouci zidle nejlevněji na trhu. Cochces.cz Vám porovná ceny. Nakupujte chytře.Nakupujte Rostouci zidle nejlevněji na trhu. Cochces.cz Vám porovná ceny. Nakupujte chytře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cochces.cz/s/rostouci+zidle

Počet záznamů:23

funkce rostoucí
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00